Investīcijas un vide – kāds sakars?

Vai esat pamanījuši, ka pēdējā laikā starptautiskajā finanšu presē raksta arī par dabu? Mēs esam pārliecināti, ka nav jāmeklē kompromisi starp vides un ekonomiskajām interesēm, jo vides intereses ir arī ekonomiskās intereses. Izrādās, ka investoram var būt arī izdevīgi domāt par vidi un dabu, un zaļie lēmumi var būt peļņas iemesls.

Atsākot diskusiju ciklu “Kāds sakars?”, 6.martā plkst.18:00 aicinām uz publisko diskusiju, kuru ievadīs SEB Investment Management valdes priekšsēdētāja Jāņa Rozenfelda priekšlasījums, un pēcāk sekos diskusija, kuru vadīs žurnāliste Sandra Kropa. Diskusijas notiks Ziemeļvalstu Ministru padomes birojā, Marijas ielā 13/3, Berga Bazārā. Lai mēs varētu plānot optimālo krēslu skaitu un galda klājumu, lūdzam savu dalību sarunai reģistrēt šeit: https://ej.uz/h2ue

Atgādinām, ka cikla “Kāds sakars?” ietvaros Pasaules Dabas Fonds Latvijā sadarbībā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju Latvijā aicina sabiedrību iesaistīties sarunās, kur galda vienā pusē sēž vide, otrā – sfēra, kura sākotnēji nešķiet saistīta ar vidi, ja vien neiedziļinās. Diskusiju mērķis ir savest kopā dažādu nozaru pārstāvjus, lai diskusijas par vidi iznestu ārpus aktīvo “zaļo” burbuļa.