Stāsti par vietām, lietām un cilvēkiem

Stāstu stāstīšana un stāstu klausīšanās mums bijusi līdzās kopš cilvēces pirmsākumiem. 2018.gada 20. novembrī plkst. 17.30 Ziemeļvalstu Ministru padomes birojā, Marijas ielā 13/3 (Berga Bazārs), Rīgā, notiks stāstu vakars „Stāsti par vietām, lietām un cilvēkiem”, kurā piedalīsies Latvijas un Zviedrijas stāstnieki.

Viesos no Zviedrijas ieradīsies Mega Nomgorda (Meg Nömgård), projekta „Leģendu zeme” vadītāja. Latviju pārstāvēs stāstniece un titula “Stāstnieku ķēniņiene” ieguvēja Inita Šalkovska un Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūta zinātniskais asistents Aldis Pūtelis. Stāstu vakaru vadīs tradicionālās kultūras biedrības „Aprika” vadītāja un Latvijas stāstnieku asociācijas valdes locekle Māra Mellēna.

Pasākums notiks latviešu un angļu valodās, bet stāsti tiks stāstīti latviešu, angļu un zviedru valodās. Pasākuma norisi atbalsta Ziemeļvalstu rakstnieku pārrobežu sadarbības programmas (Nordic Writers Crossing Borders), Baltijas jūras valstu padome (BJVP) sadarbībā ar UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju un Zviedrijas vēstniecību Latvijā.