Ziemeļu puse

Lai risinātu pasaku sižetu samezglojumus, stāstu varoņi mēdz doties pāri trejdeviņām jūrām, lai ar tur iegūtu skaidru skatu pāris gājienos dabūtu ja ne princesi, tad vismaz bezrūpīgu dzīvi ar mūža garantiju. Mūsdienās dzīves gudrības meklēt tik tālu ir tīrā izšķērdība, tādēļ Vides filmu studija sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā un Dānijas Kultūras institūtu piedāvā jums pavisam citādu stāstu. Tā nav pasaka. Tajā nepiedalās vis trešais tēva dēls, bet gan šarmantais palaidnis Gustavs Terzens un kopā ar viņu meitene, kura ir daudz foršāka par jebkuru pasaku princesi - Marta Selecka.

Martas un Gustava piedzīvojumiem jūs varat izdzīvot līdzi skatoties jauno televīzijas raidījumu “Ziemeļu puse” svētdienās 16.30 un 23.15 Latvijas Televīzijas pirmajā kanālā, bet pārējā laikā - portālā www.diena.lv un raidījuma blogā www.ziemelupuse.lv, kurā varat uzzināt vairāk par to kā ceļotājem gāja apceļojot ziemeļu pusi.  

Kopā viņi apceļo visas zināmās Ziemeļvalstis un rok ziemeļu vērtības ar kurām padalīties arī ar jums. Ievērības cienīgi ļaudis, to radīti brīnumi, ziemeļnieku dzīves īpatnības un satriecošas vietas, kas glabā brīnišķīgus stāstus - tas viss tur būs! Skaties, lasi un atrodi kaut ko sev, jo katrai lietai ir sava ziemeļu puse. 

www.ziemelupuse.lv