LATVIJAS MĀKSLAS AKADĒMIJAS STUDENTU DIZAINA DARBU IZSTĀDE "JAUNIE ASNI"

Š.g. 3.martā plkst. 18.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā tiks atklāta Ziemeļu Ministru padomes biroja atbalstīto Latvijas Mākslas akadēmijas studentu dizaina darbu izstāde „Jaunie asni”.

Izstāde „Jaunie asni” ir jaunie Latvijas dizaina dzinumi, kas spraucas Ziemeļvalstu dizaina augsnē. Izstādē būs apskatāmi jauno talantīgo dizaineru darbi, kas veidoti dalībai starptautiskajā studentu dizaina darbu konkursā „INDEX 2005 & Cumulus” Kopenhāgenā, Stokholmas mēbeļu izstādes jauno dizaineru sadaļā „Greenhouse” un projekta „Ziemeļu dizaina darbnīcas” ietvaros.

Tas ir jauno, topošo dizaineru radošais veikums, kas pārbaudīts starptautiskā kontekstā, mērojoties spēkiem ar vienaudžiem savā nozarē. Pirmo reizi šie dizaina darbi būs skatāmi arī Latvijā.

Izstāde „Jaunie asni” Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10/20) gaidīs savus apmeklētājus līdz 20.martam.
Izstādi organizē Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju. Pateicamies atbalstītājiem: Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejam, Copy General, z/s Galiņi, Radio NABA.

Izstāde „Jaunie asni” ir viens no kultūras programmas „Ziemeļu pavasaris” pasākumiem.