LEKCIJU CIKLS "KULTŪRŠOKS"

United Intimacy un LOKOMOBILE sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā aicina radošo organizāciju pārstāvjus – māksliniekus, kultūras menedžerus, kultūras studentus un citus interesentus - uz sarunām ar zinātniekiem! „Kultūršoka” lekcijas notiek reizi mēnesī – ieeja bez maksas. Pēc lekcijas - neformāla diskusija, kuras laikā klausītāji var uzdot jautājumus vai apstrīdēt lektora teikto.

Sadarbībā ar radio „Naba” lekciju ieraksta un pārraida mēneša pēdējā svētdienā plkst. 16.00, kā arī publicē internetā teātra grupas United Intimacy mājas lapā www.unitedintimacy.lv. Pirmā lekcija notika 11. aprīlī - sociālantropoloģe Baiba Bela-Krūmiņa iepazīstināja klausītājus ar dzīvesstāstu pētniecību (www.dzivesstasts.lv), otrā lekcija - 9.maijā - molekulārbiologs Juris Šteinbergs runāja par tēmu "Gēnu testēšana Latvijā". 
 
3. LEKCIJA: Otrdien, 6. jūnijā plkst. 18.00, lektors -  Kārlis Bērziņš, astronoms, tēma "Cilvēks un Visums"

Lekcijā būs iespējams:

*sakārtot priekšstatus par Visuma vecumu, uzbūvi un attīstību,

*iepazīt modernās kosmoloģijas sasniegumus,

*uzzināt par Kosmosa ietekmi uz cilvēka ikdienu.

Pēc lekcijas - neformāla diskusija, kuras laikā klausītāji aicināti uzdot jautājumus vai apstrīdēt lektora teikto. Klausīties gribētājus lūdzam iepriekš pieteikties pa e-pastu:  elina@unitedintimacy.lv. Tālrunis informācijai – 6578940 (Elīna).

ORGANIZATORI
Teātra grupa UNITED INTIMACY
Radošā apvienība LOKOMOBILE - domubiedru grupa, kurā apvienojušies jaunie teātra mākslinieki un kultūras projektu vadītāji ar mērķi veicināt teātra mākslas jaunradi un attīstību, kā arī paplašināt šīs mākslas robežas, sadarbojoties ar citu mākslas un kultūras nozaru profesionāļiem.