SARUNAS AR ZINĀTNIEKIEM - SĀKAS LEKCIJU CIKLS "KULTŪRŠOKS"

Mākslas attīstība norit ciešā mijiedarbībā ar citiem kultūras procesiem. Nereti, darbojoties konkrētā kultūras vai mākslas nozarē, blakus jomas neviļus paliek neapzinātas intereses un katra personīgās ziņkārības līmenī. Lai veidotu tuvāku, nepastarpinātu saikni ar mākslas kaimiņu nozarēm, radošā apvienība LOKOMOBILE sadarbībā ar teātra grupu UNITED INTIMACY un Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā aicina kultūras menedžerus, māksliniekus un kultūras studentus uz sarunu ar zinātniekiem - publisku lekciju ciklu “Kultūršoks”.

Lekcijas notiks reizi mēnesī (mēneša sākumā) Ziemeļu Ministru padomes birojā Latvijā, Marijas ielā 13/3 (Berga Bazārā). Katrai lekcijai sekos neformāla diskusija, kuras laikā klausītājiem būs iespēja uzdot jautājumus vai apstrīdēt lektora teikto.

Sadarbībā ar radio „Naba” lekcijas tiks ierakstītas un pārraidītas katra mēneša pēdējā svētdienā plkst. 16.00, kā arī publicētas internetā teātra grupas United Intimacy mājas lapā www.unitedintimacy.lv.
 
PIRMĀ LEKCIJA:
Ziemeļu Ministru padomes birojā Latvijā, Marijas ielā 13/3 (Berga Bazārā), 11. aprīlī, plkst. 18.00. Baiba Bela-Krūmiņa, sociālantropoloģe - „Dzīvesstāsti. Cilvēka atmiņa.”
„Dzīvesstāsti palīdz skatīt sabiedrību un vēsturi no subjektivitātes pozīcijām, kas var būt garantija, ka sociālajā izziņā pasaules īstenība netiks aizstāta ar kādu izsmalcinātu, bet mākslīgu un abstraktu teoretizēšanu par cilvēku un sabiedrību.”
NĀKAMĀS LEKCIJAS: 
9. maijs, otrdiena, Juris Šteinbergs, biologs
6. jūnijs, otrdiena, Kārlis Bērziņš, astronoms