ZIEMEĻU PAVASARIS ATNES SKANDINĀVIJAS DEJAS VIESIZRĀDES

ZIEMEĻU PAVASARA laikā mūzikas un dejas centrs BARAKA turpina aktuālu un starptautiski pazīstamu Ziemeļvalstu jauno horeogrāfu viesizrādes Rīgā. Pēc zviedru horeogrāfa Rasmusa Ēlmes viesizrādes 12.martā Dailes teātrī, Rīgu apciemos Somijas dejas oriģinālais talants - Jenni Kivela ar aizkustinošu un jautru dejas teātra izrādi "Svētku dienas".

Jenni Kivela "Svētku dienas" (Somija) dejas teātra izrāde notiks š.g. 24.maijā plkst. 19.00 Jaunā Rīgas teātra Lielajā zālē. "Svētku dienas" ir stāsts par grūtībām, ar kurām jāsaskaras apmeklējot viesības. Ar melanholiju un humoru attēlotās ainiņas iegūst absurdus pavērsienus, pārvēršot mums visiem tik labi pazīstamās situācijas par enerģisku un uzjautrinošu izrādi. Visi četri dejotāji darbojas ar atbruņojošu atklātību, panākot, ka skatītāji dodas mājup no izrādes ar smaidu uz lūpām.

Izrādē piedalās 5 dejotāji, kuru vidū ir arī viena no Somijas vadošajām dejotājām Katri Soini, kuru raksturo vienlīdz spoža tehnika un aktiermeistarība. Izrāde "Svētku dienas" ir viesojusies vairākās valstīs un pagājušā gada decembrī tā ieguva Grand Prix balvu Saitama Creative dance festivālā Japānā.

Jenni Kivela "Svētku dienas"

Horeogrāfija, teksti: Jenni Kivela
Deja: Jona Halonens, Karls Knifs, Ninu Lindforsa, Katri Soini