ZIEMEĻU PAVASARIS NĀKS ATKAL CITUGAD'

Izsenis mūsu zemē pavasaris atvadās ar līgo dziesmām. Šogad ar Jāņiem beidzas arī ZIEMEĻU PAVASARIS – kultūras programma vairāku mēnešu garumā, ko piedāvāja Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā, Dānijas Karalistes vēstniecība, Norvēģijas Karalistes vēstniecība, Somijas vēstniecība un Zviedrijas vēstniecība.

ZIEMEĻU PAVASARIS tiks pavadīts pirmdien, 20.jūnijā plkst. 18:00 Rīgā, Eduarda Smiļģa muzejā (E.Smiļģa iela 37/39).

Ziemeļvalstīs šis kultūras gads ir veltīts dizainam. Tādēļ arī ZIEMEĻU PAVASARIS savu galveno akcentu vērsa uz dizainu. Rīgā viesojās Skandināvu dizaina izstāde „Skandināvu dizains viņpus mīta” Dekoratīvi lietišķās mākslas muzejā. Sevi pieteica Dizaina darbnīcu nedēļa atzītu Ziemeļvalstu dizaineru vadībā, un nevar nepieminēt dizaina muzeju konferenci.

Dizains bija viena ļoti redzama un būtiska ZIEMEĻU PAVASARA daļa. Taču nozīmīgs bija ikkatrs pasākums. To bija vairāk nekā 40 septiņās dažādās jomās – dizains, māksla un arhitektūra, kino, mūzika, skatuves māksla, literatūra un dažādi ar identitāti un vēsturi saistīti pasākumi.

Tā kā ZIEMEĻU PAVASARIS ir iemantojis popularitāti, tas var atgriezties ar jauniem Ziemeļvalstu kultūras pasākumiem un idejām atkal citugad’.

Žurnālisti ir aicināti piedalīties ZIEMEĻU PAVASARA noslēguma pasākumā, ja reģistrējas līdz 20.jūnija plkst. 12:00 pa tālruni: 7820089.