ZIEMEĻVALSTU JAUNIEŠU SIMFONISKĀ ORĶESTRA "ORKESTER NORDEN" KONCERTS

Latvijas Koncertdirekcija sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā š.g.5.jūlijā organizē Orkester Norden vienīgo koncertu Rīgā, kas iekļaujas orķestra Baltijas koncerttūres ietvaros.

Koncerts notiks Lielajā Ģildē 5.jūlijā plkst.19.00. Tā programmā spoži klasiskās mūzikas šedevri: norvēģu komponista E.Grīga klavierkoncerts la minorā (solists – viens no talantīgākajiem norvēģu jaunajiem pianistiem Sveinung Bjelland, N.Rimska –Korsakova simfoniskais tēlojums „Šeherezāde” un dāņu komponista N.Rosing- Show īpaši orķestrim sacerētais opuss „Black virgin”.

Orķestris Orkester Norden ir jauniešu simfoniskais orķestris, kurā muzicē jaunie talantīgie mūziķi no Ziemeļvalstīm, Baltijas, tostarp arī Latvijas. Orķestri šajā koncerttūrē diriģēs izcilais somu diriģents Okko Kamu. Nav šaubu, ka orķestra koncerts Rīgā, Lielajā Ģildē kļūs par neaizmirstamu notikumu mūsu mūzikas dzīvē. Tieši tāpēc aicinām Jūs būt klāt šajā skaistajā pasākumā, kur kārtējo reizi sevi apliecinās skandināvu mūzikas kultūras un izpildītājmākslas izcilās kvalitātes.