Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma

Profesionāli mākslinieki un kultūras darbinieki tiek aicināti pieteikties finansiālam atbalstam Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmā „Kultūra”, kuras mērķis ir izveidot pamatu inovatīvai, dinamiskai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mākslas un kultūras dzīvei. Šobrīd pieteikumi tiek gaidīti mobilitātes modulī individuāliem radošiem braucieniem uz Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm, kuriem var pieteikties visu mākslas jomu un kultūras nozaru radošo profesiju pārstāvji, profesionāli mākslinieki, kultūras darbinieki un tulkotāji. Pieteikšanās termiņš ir 9.februāris. Pieteikumi aizpildāmi elektroniski Ziemeļvalstu Kultūras punkta mājaslapā  http://www.kknord.org

 2010.gadā Latvijas radošo profesiju pārstāvjiem tika piešķirtas 24 mobilitātes stipendijas par kopējo summu EUR 35 500: Antra Augustinoviča, Arnis Balčus, Inta Balode, Inese Baranovska, Inga Fridrihsone, Jānis Garančs, Solvita Krese, Anita Meldere, Alīse Nīgale, Simona Orinska, Laila Pakalniņa, Maija Pavlova, Marika Priedīte, Krists Pudzēns, Lija Rage, Arnis Siliņš, Inese Stade, Alise Tīfentāle, Raimonds Tiguls, Inese Upeniece, Gatis Vanags, Linda Vēbere, Margita Zālīte, Laima Žurgina.    

 

 

 

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmu „Kultūra” kopīgi finansē Ziemeļvalstis un Baltijas valstis. Programma darbojas no 2009. līdz 2011. gadam, un to administrē Ziemeļvalstu Kultūras punkts Somijā.