Nordjobb aicina jauniešus pieteikties vasaras darbam Ziemeļvalstīs

Vai zini ko darīsi vasarā? Varbūt vēlies strādāt kādā no Ziemeļvalstīm? Ziemeļvalstu apmaiņas programma Nordjobb ir apmaiņas programma, kas organizē vasaras darbu jauniešiem Ziemeļvalstīs. Lai varētu pieteikties programmai, Tev jābūt Eiropas Savienības vai Ziemeļvalstu pilsonim, Tev jābūt labām dāņu, norvēģu vai zviedru valodas zināšanām, Tev jābūt vecumā no 18 līdz 28 gadiem.
Iepriekšējā pieredze nav nepieciešama, kandidātiem tikai jābūt interesei par Ziemeļvalstu kultūru un vēlmei pēc iespējas vairāk iemācīties, gūstot pieredzi. Programmas ietvaros tiek piedāvātas plašas darba iespējas – gan sezonas darbi lauksaimniecībā, darbs noliktavās, veco ļaužu pansionātos un dienas aprūpes centros. Pieteikums jāraksat zviedru, dāņu vai norvēģu valodā. Citās valodās rakstīti pieteikumi netiek izskatīti! http://www.nordjobb.org

Prorammas mērķis ir palielinātu mobilitāti starp Ziemeļvalstīm, kā arī palielināt zināšanas par valodu un kultūru Ziemeļvalstu reģionā. Programma pirmo reizi tika uzsākta 1985.gadā, un kopš tā laika vairāk nekā 20,000 jaunieši ir izmantojuši šo iespēju.
Programmu finasē Ziemeļu Ministru padome, Ziemeļvalstu valdības un biedrība Norden.