Riga Meetings

No 28. līdz 29. oktobrī Nacionālais Kino centrs sadarbībā ar Dānijas Kultūras institūtu Latvijā, Latvijas Kinoproducentu asociāciju un Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā rīko Latvijas, Baltijas un Ziemeļvalstu producentu tikšanos Riga Meetings 2010. Šīs tikšanās mērķis ir veicināt Baltijas un Ziemeļvalstu filmu producentu sadarbību un kino nozares finansējuma piesaisti Rīgai un Latvijai.

Šā gada pasākums ir turpinājums pagājušajā gadā oktobrī notikušajam semināram, kura rezultātā Latvijas un Ziemeļvalstu producentu starpā jau izveidojušies vairāki sadarbības projekti kino jomā.

 

Rīgā viesosies aptuveni 15 filmu producenti no Baltijas un Ziemeļvalstīm, kā arī no Vācijas. 28. oktobrī Riga Meetings seminārs norisināsies Dānijas Kultūras institūta telpās, tā laikā notiks arī Rīgas Filmu fonda prezentācija, savukārt Lietuvas režisors Arūns Matelis stāstīs par filmu izplatīšanas sistēmu Lietuvā.
29. oktobrī ārvalstu producentiem un viņu Latvijas sadarbības partneriem (kopumā aptuveni 30 cilvēkiem) plānota Rīgas un Latvijas filmēšanas vietu apskate.
 
Pasākumu Riga Meetings atbalsta Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma „Uzņēmējdarbība un rūpniecība”, Media Desk Latvija, Dānijas Kultūras institūts, Gētes Institūts un First Motion programma (Baltic Sea Region Programme 2007-2013) un Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā.

Riga Meetings 2010 programma