Jaunieši aicināti pieteikties vasaras darbam Ziemeļvalstīs

Vai vēlies šovasar strādāt Dānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā vai Īslandē?

Ziemeļvalstu apmaiņas programma Nordjobb piedāvā jauniešiem vasaras darbu, izmitināšanu, kā arī kultūras un izklaides iespējas.

Sākot ar 2010. gadu, Ziemeļu Ministru padomes finansētā apmaiņas programma Nordjobb savā mērķauditorijā ir iekļāvusi ne tikai Ziemeļvalstīs dzīvojošus jauniešus, bet arī citu ES valstu iedzīvotājus.   

 

 

Prasības:  

  • zviedru, norvēģu vai dāņu valodas zināšanas
  • vecums: 18-28 gadi (dzimšanas laiks: 1982.g. 1.janvāris - 1992.g. 1.jūlijs)
  • ES pilsonība

Ja atbilsti visiem iepriekšminētajiem kritērijiem, ej uz Nordjobb mājaslapu www.nordjobb.net, izvēlies sev atbilstošu valodu un klikšķini uz “Sök Nordjobb direct”!

Pieteikšanās laiks: līdz 2010. gada 30. jūnijam. Minimālais uzturēšanās ilgums: 4 nedēļas.

» Biežāk uzdotie jautājumi

Nordjobb datu bāzē uz doto brīdi atrodas 750 darba vakances sezonāliem vasaras darbiem Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā un Īslandē, kā arī to autonomajos apgabalos: Ālandu salās, Fēru salās un Grenlandē.  

Piedāvātās darba vakances sevī ietver vienkāršus sezonālus darbus tādās nozarēs kā dārzniecība, lauksaimniecība, telpu uzkopšana, viesnīcu un restorānu personāls, palīgdarbi ražošanā, kā arī veco ļaužu un bērnu aprūpe. Iepriekšēja darba pieredze vai profesionāla izglītība nav obligāta.

NB!!! Lai arī Nordjobb palīdz ar darba un mitekļa atrašanu, pieteicējiem pašiem jāsedz ceļa izdevumi un jāmaksā dzīvokļa īre.

Programma tika dibināta 1985. gadā. Kopš tā laika ar Nordjobb starpniecību 15 000 jaunu cilvēku Ziemeļvalstīs ir guvuši neaizvietojamu dzīves pieredzi un neaizmirstamas atmiņas, strādājot kādā no kaimiņvalstīm. Paplašinot Nordjobb apmaiņas programmas robežas, Ziemeļvalstis cer kļūt redzamākas un pievilcīgākas globalizētās pasaules jaunajiem censoņiem.

»  Izglītības iespējas Ziemeļvalstīs