Zināmās un nezināmās Ziemeļvalstis

20.aprīlī plkst 18:00 visi interesenti tiek aicināti uz tikšanos ar Latvijas Radio 1 populārzinātniskā raidījuma “Zināmais nezināmajā” komandu - žurnālisti Sandru Kropu un producenti Paulu Gulbinsku, kā arī fotogrāfu Gintu Ivuškānu, kas dažos braucienos piedzīvoto, sastapto un redzēto fiksējis fotogrāfijās. Par zināmo un nezināmo Ziemeļvalstīs, par raidījumu tēmu izvēli un visu to interesanto, kas palicis ārpus radio raidījumiem, iztaujās patiess Ziemeļvalstu draugs un raidījuma “Ziemeļu puse” vadītājs Gustavs Terzens.

Radošās komandas kopdarbs ir ļāvis izveidot izstādi “Zināmās un nezināmās Ziemeļvalstis”, kurā ir skatāmas 15 planšetes ar vizuālo un tekstuālo materiālu par dažādām aktuālām vides aizsardzības, sociālās drošības un kultūrvēsturiskajām tēmām. Izstāde kopš 23.marta apskatāma Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā telpās, Marijas ielā 13/2, Berga Bazārā, Rīgā.

Raidījuma “Zināmais nezināmajā” programmas par Ziemeļvalstīm var klausīties Latvijas Radio interneta arhīvā vai www.norden.lv