Vai Latvija var kļūt par centru Ziemeļeiropas pilsoņu iniciatīvām?

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā un Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā aicina uz apaļā galda diskusiju par Eiropas Savienības pilsoņu iniciatīvas attīstības iespējām "Vai Latvija var kļūt par centru Ziemeļeiropas pilsoņu iniciatīvām?", trešdien, 2. maijā, plkst. 14.00, ES Mājas 2. stāvā, Aspāzijas blv. 28.
Diskusijā dalību apstiprinājuši EP deputāts Kārlis Šadurksis, Dānijas Kultūras institūta direktors Latvijā Simons Drevsens Holmbergs, Saeimas deputāte Lolita Čigāne, Rīgas Juridiskās augstskolas pasniedzēja Ilze Rūse, Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Rasma Pīpiķe, Eiropas Kustība Latvijā pārstāve Diāna Potjomkina, www.manabalss.lv izveidotāji Kristofs Blaus un Jānis Erts. Tiešraide www.europarl.lv

Diskusijas moderatori būs žurnāla "Ir" redaktors Pauls Raudseps un sabiedriskās politikas centra Providus Eiropas politikas pētniece Dace Akule. Ņemot vērā, ka vairāki Ziemeļeiropas eksperti ir atzinīgi izteikušies par www.manabalss.lv kā platformu pilsoņu iniciatīvu attīstībai, pulcināsim ekspertus šī jautājuma plašākai iztirzāšanai. Ziemeļvalstis un Baltijas valstis kopā ir spēks, kas var šo iniciatīvu virzīt uz Briseli. Diskusijā plānots pārrunat priekšlikumu koordinēšanu pilsoniskās sabiedrības un NVO līmenī Ziemeļeiropā.
 
Diskusijai tiks nodrošināts latviešu un angļu valodas sinhronais tulkojums.
Diskusijas programma.

 

Aicinām reģistrēties pasākumam epriga@europarl.europa.eu vai pa tel. 67085463.