Ziemeļvalstu Globalizācijas Forums Īslandē

SkaftafellNationalParkIceland67maj2005003.jpgFinanšu krīze – stopsignāls vai starta signāls progresīvai klimata politikas izstrādei? Šī ir galvenā tēma Ziemeļvalstu premjerministru otrajam Globalizācijas Forumam, kas notiks 26. un 27. februāri Īslandē, Zilajā Lagūnā.
Kā savienot sarežģīto situāciju kreditēšanas jomā ar pamatīgas klimata politikas ieviešanu ? Kā stimulēt auglīgu dialogu par inovācijām privātajā un publiskajā sektorā? Vai Ziemeļvalstīm ir iespēja izveidot jaunas biljonus vērtas industrijas, piemēram, elektrisko automobīļu ražošanas jomā? Šie ir tikai daži jautājumi, kas tiks diksutēti Globalizācijas Forumā. Ideja organizēt ikgadēju globalizācijas formu nāk no pašiem Ziemeļvalstu premjerministru, kuriem ir vēlme diskutēt un dalīties pieredzē par globalizācijas radītajiem izaicinājumiem un iespējām.
Šīgada Globalizācijas Forums notiek Īslandē, kas ir prezidējošā valsts Ziemeļu Ministru padomē, un to organizē Īslandes premjerministra biroja Ziemeļvalstu sekretariāts un Ziemeļu Ministru padomes sekretariāts Kopenhāgenā.
Kontakti mēdijiem: Sigrún Björnsdóttir, Ziemeļvalstu sekretariāts, Īslande, sigrun.bjornsdottir@for.stjr.is, tel. +354 545 8479, +354 8208895