Ziemeļvalstu un Baltijas valstu NVO programmai jāpiesakās elektroniski

Lejuplādēt dokumentu veidlapas, tās rūpīgi aizpildīt, rakstīt un nosūtīt e-pastus, atkārtot šo procesu atkal un atkal no jauna, un ja nu vēl kaut kas noiet greizi visnepiemērotākajā brīdī... Tas viss ir pagātnē! Lai pretendētu uz Ziemeļvalstu un Baltijas valstu NVO programmas finansējumu, Latvijas NVO tagad var pieteikties elektroniski. Tas ir efektīvs, lietotājam un videi draudzīgs pieteikšanās veids. Jaunā elektroniskā vide saucas NCM-Grants (Nordic Council of Ministers' Grants) un ļauj lietotājam pieteikumu aizpildīt lēnām un nesteidzoties. Šogad pietiekšanās termiņš Ziemeļvalstu un Baltijas valstu NVO programmai ir 2. aprīlis.

Pirms sākat pieteikšanos, pārliecinieties, vai esat rūpīgi izlasījis vadlīnijas un norādījumus par to, kā lietot jauno sistēmu. Programmas administrators pēc pieteikšanās termiņa beigām izvērtēs tikai tos pieteikumus, kas būs pilnībā aizpildīti un noteiktajā laikā iesūtīti projektu konkursam (izmantojot komandu Submit). Sistēma saglabās visu ievadīto informāciju, tāpēc jums nav jāuztraucas par iespēju pazaudēt datus un jau ievadīto informāciju. Programma piedāvā iespēju datus noglabāt arī manuāli. Arī atskaišu iesniegšana notiks caur NCM-Grants sistēmu un nodrošinās sasaisti ar projekta pieteicēju, projektā iesaistītajiem dalībniekiem un programmas administratoru. Tas nozīmē, ka turpmāk pieteikumi un atskaites netiks saņemti papīra formātā vai pa e-pastu.
Caur jauno elektronisko sistēmu, Jūs varat parakstīties arī uz NCM-Grants jaunumiem.
NB! Atcerieties, ka viss pieteikuma process notiek angļu valodā! www.ncmgrants.org

 

Caur jauno elektronisko sistēmu, Jūs variet parakstīties arī uz NCM-Grants jaunumiem.

Adrese tehniskiem jautājumiem attiecībā uz jauno sistēmu: support@ncmgrants.org

Par saturiskajiem jautājumniem sazinieties ar Dainu Mežecku sūtot viņai e-pastu daina@norden.lv vai zvanot pa telefonu +37167211506.  Labu veiksmi!