Ziemeļu Stāstu 4diena: „Konceptuāla arhitektūra. Ko tas nozīmē?”

Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā aicina uz Ziemeļu Stāstu ikmēneša tematisko vakaru: „Konceptuāla arhitektūra. Ko tas nozīmē?”

Kā atzīst pasākuma galvenais viesis, arhitekts Miķelis Putrāms: „Dažreiz man radies iespaids, ka Latvijā [konceptuāla arhitektūra] nozīmē kaut ko neadekvātu. Man liekas, ka savādāk nevar, bet varbūt koncepcija arhitektūrā nav nepieciešama...?” 

Uz šo jautājumu centīsimies rast atbildi Ziemeļu Stāstu 4dienā, 29.aprīlī plkst. 17:30. Norises vieta: Ziemeļu Ministru padomes birojs, Marijas 13/3, Berga bazārā.

Par koncepcijas lomu arhitektūrā spriedīs MADE arhitekti līdzdibinātājs un galvenais arhitekts Miķelis Putrāms, kā arī žurnāliste Kristīne Budže. Sarunā aicināti iesaistīties arī klausītāji: gan iztaujājot, gan oponējot lektora teiktajam.

Ar konkrētu piemēru palīdzību tiks parādīts, kāda izskatās konceptuāla arhitektūra – gan paša M. Putrāma un viņa biroja MADE arhitekti realizētajos projektos, gan stāstot par viņa līdzdarbošanos B.I.G. arhitektu praksē, ko dibinājis pazīstamais dāņu arhitekts Bjarke Ingelss. 

Skatīt Bjarkes Ingelsa prezentāciju par "stāstu stāstīšanu" arhitektūrā:

>> Ziemeļu Stāstu 4diena – tie ir Ziemeļu Ministru padomes birojā rīkotie pasākumi katra mēneša pēdējā ceturtdienā, kur tiekamies ar interesantiem cilvēkiem un risinām saistošas sarunas par ziemeļnieciskām tēmām.