Aicinājums iesniegt pētniecības un inovāciju projektus publiskā sektora digitalizācijai

NordForsk - Ziemeļvalstu Ministru padomes pakļautībā esoša institūcija, kas finansē un veicina Ziemeļvalstu sadarbību pētniecības jomā, izsludina pieteikšanos programmai “Publiskā sektora digitalizācija” un aicina pieteikties pētniekus no Norvēģijas, Zviedrijas, Somijas, Dānijas, Lielbritānijas, Igaunijas un Latvijas. Kopējais programmas budžets ir 7,4 miljoni eiro. Maksimālais pieejamais finansējuma apjoms vienam projektam ir viens miljons eiro. Iesniegšanas termiņš ir 2020. gada 16. janvāris.

Viss par pieteikšanos programmai

Programmas “Publiskā sektora digitalizācija” galvenais mērķis ir apvienot un integrēt zināšanās balstītus digitālus jauninājumus, pētot arī to ietekmi uz sabiedrību un gala lietotājiem un faktorus, kas sekmē publiskā sektora digitālo transformāciju: jaunās tehnoloģijas un jaunās organizatoriskās prakses, kā arī jaunus reglamentējošus noteikumus un pārvaldības mehānismus.

Latvijas partneriem programmas “Publiskā sektora digitalizācija” finansējums paredzēts organizācijām, kas iekļautas Zinātnisko institūciju reģistrā un atbilst pētniecības un zināšanu izplatīšanas organizācijas statusam. Programmas partneris Latvijā ir Izglītības un zinātnes ministrija.