Raidījuma Ziemeļu Puse ceturtā sezona

Ceturtdien, 30. septembrī, pl. 19:00 Andrejsalas peldošajā darbnīcā Vides Filmu Studija, Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā un Dānijas Kultūras institūts aicina uz raidījuma Ziemeļu Puse ceturtās sezonas atklāšanu.

Raidījums Ziemeļu Puse „mitinās televizorā un arī interneta ārēs”, kā saka raidījuma veidotāji. Kopš 2009. gada janvāra tas ik nedēļu laiž klajā stāstus pusstundas garumā, kas vesti no Ziemeļvalstīm, lai iedvesmotu Latvijas iedzīvotājus mainīt savas dzīves uz labo pusi. Raidījumu stūrē divi ceļinieki – Marta Selecka un Gustavs Terzens, bet zem kapota sēž vēl daži darbīgi ļaudis, kas mīl kinovalodu, piedzīvojumus un ne pārāk karstus zemeslodes nostūrus.

Jūnija vidū Ziemeļu Puses komanda kāpa uz jahtas Palsa klāja un apbrauca visas Baltijas jūras piekrastes galvaspilsētu ostas - kopā ar 12 performances māksliniekiem, kurus bija pulcinājis projekts Friend_ship (www.friendship.lv). Visu ceļojumā piedzīvoto Ziemeļu Puse gatava parādīt skatītājiem savā ceturtajā sezonā – no 7. oktobra līdz pat decembrim, raidlaiki – ceturtdienās pl. 21:00 Latvijas Televīzijas 7. kanālā un atkārtojumi svētdienās pl. 23:00 LTV 1. kanālā. Pārējā laikā par raidījuma uzņemšananas gaitu variet uzzināt raidījuma blogā www.ziemelupuse.lv.