Rīgā viesosies somu dizaina eksperte Jennija Mūberga

Ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā atbalstu 6. un 7.jūnijā Rīgā viesosies somu dizaina eksperte Jennija Mūberga (Jenni Moberg) un uzstāsies ar vairākām lekcijām par dizaina lomu uzņēmējdarbībā.

6.jūnijā plkst. 15:00 viņa piedalīsies “The Red Jackets” eksporta kluba rīkotajā pasākumā “Dizains un inovācijas mūsdienu uzņēmumos” ar lekciju “Dizaina loma uzņēmumā”, savukārt plkst.18:00 LIAA Radošo industriju inkubatorā ar lekciju “Globālās tendences mazajos un mikro uzņēmumos internacionalizācijas ietekmē”.

7.jūnijā plkst. 16:00 somu dizaina eksperte uzstāsies “Creative Business Cup” radošo industriju uzņēmēju konkursa ietvaros organizētajā seminārā ar lekciju “Dizaina loma uzņēmējdarbībā un tā radītās iespējas”. Seminārs notiks Ziemeļvalstu Ministru padomes birojā Marijas ielā 13/3, Berga Bazārā.

Strādājot kā aģents, Jennija palīdz Somijas amatniekiem un dizaineriem kļūt starptautiski atpazīstamiem un iegūt klientus ārvalstīs, tādējādi veicinot uzņēmumu eksportu. Jennija Mūberga ir dizaina aģentūras 0.7 design Oy īpašniece un vadītāja. Jennijai ir pieredze, strādājot gan publiskajā, gan privātajā sektorā, sadarbojoties kā ar mikro, tā starptautiskiem uzņēmumiem. Internacionalizāciju Jennija skata no dizaina aģenta perspektīvas, kas ir jo īpaši svarīga tēma jaunajiem uzņēmējiem.

Vairāk par Jenniju Mūbergu – https://www.linkedin.com/in/jennimoberg/?ppe=1