Ārpolitikai un drošībai veltītais starptautiskais forums "Rīgas konference 2019"

11. un 12.oktobrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisināsies ikgadējais ārpolitikai un drošībai veltītais starptautiskais forums "Rīgas konference 2019". 

Konference veltīta galvenajiem reģionālās un starptautiskās drošības un politikas jautājumiem un tās mērķis ir veidot labvēlīgu vidi viedokļu apmaiņai un diskusijām. Pēdējās desmitgades laikā Rīgas konference ir nostiprinājusi savu vārdu un reputāciju visā reģionā. Kopš tās darbības sākuma 2006. gadā, konference ir bijusi tikšanās vieta neskaitāmiem valstu līderiem un ekspertiem no visas pasaules.

Diskusijas koncentrēsies uz dažādiem drošības jautājumiem, kas ietekmē mūsdienu starptautisko attiecību sfēru. Tēmas aptvers dažādas aktualitātes, kā, piemēram NATO darbības turpinājums, sasniedzot 70. gadadienu, pārmaiņas Eiropas politiskajā elitē, kā digitālais laikmets pārveido politisko varu, Rietumu attiecības ar Krieviju, un kā jaunās lielvaras veido ietekmes reģionus.

Divu dienu laikā, "Rīgas konferencē 2019" tiks aizvadītas 11 dažādu formātu diskusiju sesijas. Konferences diskusiju tiešraides varēs vērot Rīgas konferences 2019 tīmekļa vietnē.

Konferenci organizē Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Latvijas Ārlietu ministriju (ĀM) un Latvijas Aizsardzības ministriju (AM).