Digital Freedom Festival - globālo tehnoloģiju, politikas, startup un dzīvesstila festivāls

No 27. līdz 29. novembrim Rīgā globālā tehnoloģiju, politikas, startup un dzīvesstila festivālā Digital Freedom Festival (DFF) pulcēsies vairāk nekā 1000 jauno tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori un korporāciju pārstāvji no visas pasaules. Festivāla centrālie notikumi būs konference, startup ideju konkurss un meistarklases. Festivāla galvenās tēmas būs e-pārvaldība, dalīšanās ekonomika, viedās pilsētas un kiberdrošība. Festivāla centrālā tēma ir digitālā revolūcija, tās ietekme uz biznesu, politiku un dzīvesstilu. Dalībnieki meklēs atbildes, kā politikas veidotāji, uzņēmēji un sabiedrība var labāk sadarboties, lai izmantotu tehnoloģiju radītās priekšrocības. Kopā ar starptautisku padomdevēju komandu ir definētas četras galvenās festivāla tēmas - e-pārvaldība un valstu nākotne, dalīšanās ekonomikas (shared economy) iespējas un riski, viedo pilsētu (smart cities) attīstība, kiberdrošība, kā arī citas tēmas, kas saistītas ar digitālo brīvību.

Sadarbībā ar pasaules ietekmīgāko akseleratoru 500 Startups no ASV notiks arī startup ideju (pitching) konkurss, kura ietvaros jaunie uzņēmēji varēs piesaistīt investorus un mediju uzmanību. Pieteikties ideju konkursam varēs līdz š.g. 13.oktobrim, iegādājoties biļetes uz Digital Freedom Festival. Labākie startup saņems uzaicinājumu uz pārrunām dalībai 500 Startups akseleratoru programmai Silīcija ielejā ASV. Savukārt meistarklasēs startup uzņēmēji varēs apgūt zināšanas, kā piesaistīt investorus un Eiropas Savienības fondu līdzekļus, uzlabot mārketinga un pārdošanas rezultātus, veicināt uzņēmuma izaugsmi.

 Konferenci organizē Digital Freedom Festival domubiedru grupa, kā arī reputācijas vadības kompānija Lejiņa & Šleiers un nevalstiskā organizācija Nordic Reputation Hub.Viens no konferences atbalstītājiem ir arī Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā.

Seko līdzi jaunumiem Digital Freedom Festival Facebook, Twitter un Instagram kontos (#DFFestival). 

 Foto: Picture-Agency