Inovācijas labākai nākotnei - diskusijas, jautājumi un neformālas sarunas par sociālo inovāciju tēmu

28.februārī plkst. 16:00 notika izglītojošs pasākums “Inovācijas labākai nākotnei”, kurā ne vien runājām un diskutējām par sociālo inovāciju nozīmi un minējām konkrētus piemērus, bet arī aplūkojām, kādas ir šobrīd aktuālās atbalsta un finanšu piesaistes iespējas tiem, kuriem ir sociālo inovāciju projekti vai idejas, un kuri vēlas tos attīstīt tālāk.

Eiropā un pasaulē arvien lielāku nozīmi un ievērību gūst uzņēmējdarbībā balstītas sociālās inovācijas – jaunas pieejas, procesi, produkti, pakalpojumi dažādu sabiedrības problēmu un izaicinājumu risināšanai. Laikā, kad ikviens planētas iedzīvotājs saskaras ar vides un dabas aizsardzības, klimata pārmaiņu un resursu ierobežotības problemātiku, īpaši aktuāli kļūst inovatīvi risinājumi aprites ekonomikas un ilgtspējīgas attīstības jomās. Zinām, ka arī Latvijas uzņēmējiem un ideju ģeneratoriem šajā ziņā ir, ko piedāvāt!

 Programma

16:00 “Ilgtspējīgas un atbildīgas uzņēmējdarbības tendences Ziemeļvalstīs. Tavs nākamais T-krekls būs taisīts no zivju ādas!” Maija Kāle, Ziemeļvalstu Ministru Padomes biroja Latvijā padomniece.

16:20 “Eiropas Investīciju bankas un Eiropas Komisijas sociālo inovāciju konkursi: iespēja saņemt līdz 50 000 EUR investīciju” Madara Ūlande, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore, European Commsion Social Innovation Competition 2017 un EIB Social Innovation Tournament 2017 žūriju locekle.

16:40 “LIAA piedāvātās iespējas sociālo inovāciju biznesa ideju attīstībai” Liene Pērkone, LIAA Radošo industriju biznesa inkubatora vadītāja

17.00 Diskusijas, jautājumi, atbildes un neformālas sarunas par sociālo inovāciju tēmu.

Pasākumu rīkoja Ziemeļvalstu Ministru Padomes birojs Latvijā sadarbībā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdabrības asociāciju.