Lielākā Latvijas un Baltijas jaunuzņēmumu konference TechChill 2019

Lielākā Latvijas un Baltijas jaunuzņēmumu konference TechChill norisināsies 21.-22. februārī un pulcēs vairāk kā 2000 tehnoloģiju, jaunuzņēmumu un inovāciju entuziastus no visas pasaules. Konferences saturs divu dienu garumā piedāvās runas un diskusijas par jaunākajām tendencēm tehnoloģijās, galveno uzsvaru liekot uz idejām, kam ir potenciāls mainīt pasauli un būtiski ietekmēt to. Programmā īpaši pievērsīsies mākslīgā intelekta, robotikas, mašīnmācības, veselības, zinātnes un finanšu tehnoloģijām.

Runātāju vidū būs arī vairāki Ziemeļvalstu eksperti, kas tiks iesaistīti atsevišķos satura blokos un runās par viņiem aktuālām tēmām. Dānijas uzņēmumu Wave Ventures pārstāvēs Kaja Kirstine H Lilleng un dalīsies pieredzē par investīciju un atbalsta piesaisti tehnoloģiju start-up  uzņēmumiem, bet Zviedrijas uzņēmuma  Funderbeam Scandinavia līdzdibinātājs Rünno Allikivi moderēs diskusiju par Baltijas investīciju ainu. No Somijas būs atbraukuši 2 eksperti - Voitto Kangas no start-up mācību programmas Maria 01 runās par start-up uzņēmumu darba vidi un kultūru Ziemeļvalstīs un internacionāli, bet Pekka Viilto no uzņēmuma Rundit uzstāsies ar prezentāciju par to, kā biržas sarakstā neiekļautajiem uzņēmumiem uzlabot saziņu un veidot labākas attiecības ar ieguldītājiem.

Techchill programma atrodama www.techchill.co                            

Konference arī šogad norisināsies VEF Kultūras pilī, tādējādi pierādot VEF apkārtnes nozīmi Latvijas tehnoloģiju industrijā. 2000 dalībnieku vidū plānots pulcēt 350 jaunuzņēmumus, kā arī vietējā un starptautiskā mēroga investorus, medijus un uzņēmējus.

TechChill pirms astoņiem gadiem aizsāka jaunuzņēmumu kopienas TechHub Riga dibinātāji, un šobrīd tā ir kļuvusi par gada vērienīgāko nozares notikumu un zīmolu, kas ir atpazīstams visas Eiropas līmenī un piesaista Latvijai starptautisko investoru un mediju uzmanību. Pēdējos pāris gados TechChill piedzīvojis strauju izaugsmi, no pāris simtiem dalībnieku attīstoties līdz diviem tūkstošiem starptautisku apmeklētāju.