Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Kultūra” jaunumi

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma „Kultūra” atbalsta profesionālu mākslinieku un kultūras darbinieku radošos braucienus, mākslinieku rezidences un ilgtermiņa un īstermiņa sadarbības tīklu izveidi. Tās mērķis ir izveidot pamatu inovatīvai, dinamiskai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mākslas un kultūras dzīvei. Šo programmu kopīgi finansē Ziemeļvalstis un Baltijas valstis, un to administrē Ziemeļvalstu Kultūras punkts Somijā.

Ja vēlaties rast iedvesmu saviem radošajiem braucieniem vai redzēt, ko citi mākslinieki ir radījuši, saņemot atbalstu no šīs programmas, aicinām apmeklēt Ziemeļvalstu un Baltijas valstu laikmetīgās mākslas izstādi “(Ne)redzamie sapņi un straumes”, kas līdz 4.oktobrim ir skatāma Berga Bazārā, Marijas ielā 13/2.

Šobrīd mobilitātes programmā „Kultūra” ir atvērts pēdējais šīgada pieteikšanās termiņš finansiālam atbalstam radošiem braucieniem. Pieteikumus var iesniegt profesionāli mākslinieki un citu radošo profesiju pārstāvji visās mākslas un kultūras jomās, lai dotos radošā braucienā uz kādu no Baltijas valstīm vai Ziemeļvalstīm (brauciena ilgums 1-10 dienas). Finansiālais atbalsts paredzēts ceļa un uzturēšanās izmaksu segšanai. Braucieniem var pieteikties arī nelielas grupas (līdz 6 personām), ja visi grupas dalībnieki dodas uz vienu un to pašu vietu, vienā un tajā pašā laikā.

Pieteikšanās termiņš līdz 2016.gada 24.oktobrim.

Plašāka informācija
Pieteikšanās Ziemeļvalstu Kultūras punkta mājaslapā