22.novembrī Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko semināru ciklu un izstādi Baltic Expro 2013. Tajā varēs iepazīties ar Eiropas Savienības (ES) Mūžizglītības programmas un Ziemeļu Ministru padomes Nordplus programmas Baltijas valstu projektu rezultātiem. Savukārt informatīvajos semināros varēs uzzināt aktuālo par jauno ES programmu Erasmus+, kura sāks darboties 2014.gadā.

Semināru ciklu un izstādi Baltic Expro 2013 VIAA rīko kopā ar Lietuvas un Igaunijas kolēģiem, un tajā ar savu starptautisko pieredzi dalīsies 27 Comenius, Leonardo da Vinci, Erasmus, Grundtvig un Nordplus programmu projektu īstenotāji no trīs Baltijas valstīm. “Līdzšinējās ES Mūžizglītības programmas darbības laikā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ir realizēti simtiem dažādu mobilitātes un sadarbības projektu. Programma ir veicinājusi daudzu jaunu un veiksmīgu partnerību izveidi. Priecājamies, ka Rīgā organizētā izstāde Baltic Expro 2013 piedāvās unikālu iespēju vienviet uzklausīt šos pieredzes stāstus, sastapt projektu realizētājus un, protams, gūt pirmo iespaidu par ES Mūžizglītības programmu jaunā veidolā un ar jaunu nosaukumu Erasmus+,” stāsta VIAA direktore Dita Traidās. Baltic Expro 2013 notiks Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa augstskolas (RISEBA) Arhitektūras un mediju centrā H2O6, Ūdens ielā 6, no pulksten 10.00 līdz 16.30.

Līdztekus izstādei norisināsies informatīvie semināri, kuru laikā VIAA informēs interesentus par jauno ES izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta atbalsta programmu Erasmus+. Semināros dalībnieki uzzinās par aktivitāšu mērķiem, mērķauditoriju, kā arī kopīgo un atšķirīgo līdzšinējās Mūžizglītības un nākotnes Erasmus+ programmās. Pasākuma izskaņā pulksten 15.30 moderatora Anša Bogustova vadībā notiks paneļdiskusija „Kam, kā un kāpēc stāstīt par savu projektu”? Tajā piedalīsies ziņu portāla Delfi galvenais redaktors Ingus Bērziņš, sabiedrisko attiecību speciālists Kaspars Rūklis, kā arī projektu īstenotāju pārstāvis. Semināru cikla un izstādes programmu visas dienas garumā papildinās septiņas Baltijas valstu radošās darbnīcas, intervijas ar projektu īstenotājiem, ekspertiem, viktorīnas un muzikālie priekšnesumi.

Semināru cikla un izstādes apmeklējums ir bezmaksas. Informatīvo semināru dalībnieku skaits ir ierobežots. Interesentiem, kas vēlas tos apmeklēt, no 4.novembra ir jāreģistrējas dalībai VIAA mājas lapā.

Citi jaunumi

Seko mūsu aktualitātēm