No 7.februāra līdz 15.martam ZMP biroja telpās būs skatāma Patrīcijas Brektes glezniecības un grafikas personālizstāde „Tiltmaršrutētājs”.

Savas izstādes darbos māksliniece vēlējusies koncentrēt uzmanību uz vienu konkrētu tēmu - tilts un ap to saistītā vide. Izstāde ir veltījums Austrumeiropas un Skandināvijas mākslas telpai, kurā P.Brekte pievēršas urbānās ainavas tēmai, ko māksliniece savos darbos paudusi jau agrāk. „Ar savu izstādi vēlos parādīt sadraudzību maršrutā starp Zviedriju un Rīgu caur mākslas darbiem. Mūsu laikmetā ir nepieciešamība radīt ko elementāru, jo pastāv bads pēc vizuāli saprotamas mākslas” saka jaunā māksliniece.

Ar saviem mākslas darbiem Patrīcija Brekte iecerējusi paradīt savādāku skatījumu uz tiltiem, mājām, ūdeni, laivām, kuģiem, apkārtni, kas eksistē Latvijā un ārpus Latvijas robežām un, kas vienlaikus kalpo par katras valsts etiķeti.

Iedvesmu izstādes „Tiltmaršrutētājs” darbiem P. Brekte smēlusies Zviedrijā, kur viņa pavadīja kādu laiku, pateicoties ZMP programmas „Baltijas Sleipnirs” grantam.

Citi jaunumi

Seko mūsu aktualitātēm