Aicinām reģistrēties konferencei “Rīkojies! Izvērtē! Maini! Mieru saglabājošā pieeja un struktūrā balstītās metodes”, kas notiks 2020.gada 5.martā Rīgā, Mūkusalas ielā 3, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē un paredzēta pedagogiem, psihologiem, atbalsta speciālistiem un vecākiem, kuri audzina bērnus ar funkcionāliem traucējumiem. Konferecei lūdzam reģistrēties https://ej.uz/rikojiesizvertemaini līdz 26.februārim. Vietu skaits ierobežots. Konferencē tiks nodrošināta secīgā tulkošana latviešu valodā no zviedru valodas.

Konference tiek rīkota sakarā ar zviedru autoru Bū Hejlskova Elvēna (Bo Hejlskov Elvén), viena no Eiropas vadošajiem klīniskajiem psihologiem autisma problēmizraisošas uzvedības jautājumos, un Annas Šēlundas (Anna Sjölund), KBT psiholoģes, uzvedības pētnieces, autisma jomas speciālistu izglītotājas un supervizores, latviešu valodā tulkotās grāmatas “Rīkojies! Izvērtē! Maini! Mieru saglabājošā pieeja un struktūrā balstītās metodes” klajā nākšanu. Konferencē grāmatas autori uzstāsies ar priekšlasījumiem par struktūrā balstītajām pedagoģijas metodēm un mieru saglabājošo pieeju problēmizraisošas uzvedības gadījumos.

Konferenci rīko Valsts izglītības satura centra Speciālās izglītības nodaļa sadarbībā ar Velku biedrību un Latvijas Nacionālo bibliotēku. Konferenci atbalsta Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā.

Papildu informācija pa tālruni 29101392 (Liāna Velka) vai rakstot velki@velki.lv

Citi jaunumi

Seko mūsu aktualitātēm