Konference "Ziemeļvalstu labklājības modelis: iespējamie ieguvumi Latvijai?" notiks 2012.gada 15.novembris, no plkst. 12:15 līdz 17:00 Rīgas Ekonomikas augstskolas Sorosa auditorijā, Strēlnieku ielā 4a. 2012. gadā Norvēģija ir Ziemeļu Ministru padomes prezidējošā valsts. Svarīgs šī gada programmas jautājums ir Ziemeļvalstu labklājības modelis, tāpēc Norvēģijas Karalistes vēstniecība Rīgā sadarbībā ar Zviedrijas, Dānijas un Somijas vēstniecību un Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā rīko konferenci, kurā pievērsīsies dažādiem Ziemeļvalstu labklājības modeļa aspektiem. Konferencē tiks apspriesti šādi jautājumi:

Vai Ziemeļvalstu labklājības modelis šodien ir aktuāls Latvijai? Cik lielā mērā mēs atšķiramies? Kādi ir lielākie izaicinājumi un ieguvumi, lai sasniegtu Ziemeļvalstu labklājības līmeni? Konferences galvenā tēma būs jaunieši, izglītība, dzimumu līdztiesība, kā arī labklājības modelis vispārīgā nozīmē. Konferencē piedalīsies vieslektori no Ziemeļvalstīm un Latvijas, kas dalīsies ar savu pieredzi un uzskatiem par attīstību mūsdienu demokrātijās.

Darba valoda: angļu un latviešu (tiks nodrošināts sinhronais tulkojums)
Moderatore: Inga Spriņģe, žurnāliste, Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica. Reģistrēšanās konferencei Ineta.Balule@mfa.no vai pa tel. 67814100 līdz 2012.gada 13. novembrim.

 

Konferences programma

Citi jaunumi

Seko mūsu aktualitātēm