2018.gada 3.decembrī plkst. 15:30 aicinām uz pētījuma "Uzticēšanās - Ziemeļvalstu zelts" prezentāciju, kurā uzstāsies ziņojuma autors Ulfs Andreasons no Ziemeļvalstu Ministru padomes stratēģiskās analīzes nodaļas. Prezentācija notiks Stokholmas Ekonomikas augstskola Rīgā, Soros auditorijā. 

Mēdz teikt, ka no savstarpējas uzticēšanās ieguvēji būs visi – tu pats, tavs draugs, tavs bizness. Bet kur tad meklēt to vienu vai vairākas zelta atslēdziņas, kas var atslēgt visu sirdis? Kā sadalīt daudzslāņaino “uzticēšanās” jēdzienu reizinātājos? Kas pamatā tradicionāli augstajam uzticēšanās līmenim Ziemeļvalstīs? Kas veido uzticēšanās kultūru uzņēmējdarbības vidē, ikdienas saskarsmē, organizācijās, paaudžu starpā? Vai tam ir potenciāls turpināties? Un ko darīt mums Latvijā?

Ziemeļvalstu Ministru padomes nesen publicētais ziņojums "Uzticēšanās - Ziemeļvalstu zelts" atklāj, kā Ziemeļvalstīm ir izdevies sasniegt tik augstu uzticēšanās līmeni un kādus izaicinājumus šobrīd piedzīvo sociālā uzticība Ziemeļvalstīs.

Ziemeļvalstu reģionu var uzskatīt par pasaules līderi attiecībā uz iedzīvotāju sociālo uzticību. Šīs jomas plašā zinātniskā literatūra uzsver, ka augsts sociālās uzticības līmenis varbūt ir pats svarīgākais sabiedrības resurss gan ekonomikā, gan arī citās jomās. Tāpēc, kā jau norāda ziņojuma nosaukums, uzticēšanos var uzskatīt gandrīz vai par Ziemeļvalstu zeltu.

Pēc prezentācijas seko diskusija. Pasākumu vadīs Ingus Berziņš, DELFI galvenais redaktors. Pasākums notiks angļu valodā.

Citi jaunumi

Seko mūsu aktualitātēm