Forums Riga Meetings notiks 24. un 25. novembrī Rīgas Mākslas telpā, kurā Ziemeļvalstu, Baltijas valstu un Vācijas filmu nozares profesionāļi tiksies, lai attīstītu sadarbību un veidotu kopīgus filmu projektus Baltijas jūras reģiona ietvaros. Iepriekšējie forumi 2009. un 2010. gadā  ir devuši konkrētus reuzultātus profesionālo kontaktu paplašināšanās un jaunu/ topošu filmu projektu veidā.

Šogad Riga Meetings ar Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Uzņēmējdarbība un rūpniecība” un Gētes institūta atbalstu pievērsīsies interaktīvo spēļu un starpmediju attīstībai Baltijas jūras reģionā. Tādēļ tikšanās apakšvirsraksts ir Transmedia.

Forums pulcēs aptuveni 30 ietekmīgākos spēļu biznesa profesionāļus no Ziemeļvalstīm, Baltijas valstīm un Vācijas un tā ietvaros tiks prezentēti labākie piemēri, notiks diskusijas, darba grupas un savstarpējās tīklošanās pasākumi.

 

Riga Meetings Transmedia mērķis ir veicināt savstarpējo sadarbību spēļu attīstībai šajā reģionā, nostiprinot jaunus profesionālos tīklus un strādājot pie jaunu, konkrētu projektu veidošanas.

Riga Meetings organizē Nacionālais Kino centrs sadarbībā ar Dānijas Kultūras institūtu Latvijā.

Vairāk informācijas www.nbde.lv


Citi jaunumi

Seko mūsu aktualitātēm