Pasaules Garīgās veselības diena ikgadu tiek atzīmēta 10. oktobrī, lai aktualizētu garīgās veselības jautājumus, palielinātu izpratni par garīgās veselības jautājumiem visā pasaulē un apvienotu pūles garīgās veselības atbalstam. Šā gada 10.oktobrī aicinām piedalīties tiešsaistes konferencē, kuras mērķis ir izgaismot pieeju un darbības attiecību stiprināšanai un uzlabošanai. Mūsu attiecību kvalitāte balsta mūsu dzīves kvalitāti un garīgo veselību. Tomēr, mēs nepiedzimstam ar pietiekamām zināšanām un prasmēm attiecību kvalitātes uzturēšanai, mēs tās apgūstam un pilnveidojam sociālas iemācīšanās ceļā.

Konferenci organizē kustība «Viegli būt kopā» - klīniskā psiholoģe Kristine Balode, uzņēmēja un attiecību pētniece Anna Andersone.

Konference būs pieejama visiem bez maksas tiešsaistē “Viegli kopā būt” Facebook lapā, lai pēc iespējas vairāk cilvēkiem būtu iespēja noklausīties un uzdot sevi interesējošos jautājumus  https://www.facebook.com/events/794199548061022/

Daudzi sabiedrībā zināmi speciālisti piedalīsies konferencē: Latvijas Ārstu biedrības prezidente Ilze Aizsilniecea, ginekoloģe un dzemdību speciāliste Ieva Briedīte, ginekoloģe Dace Matule, kustības “Dzīvesbiedri” vadītājs Kaspars Zālītis, biedrības “Tēvi” nodarbību organizators un vadītājs Lauris Bokišs, psiholoģijas profesors, prakstizējošs pāru terapeits un vairāku grāmatu autots Frūde Tūens (Frode Thuen) no Norvēģijas, Junga virziena analītiķe un klīniskā psiholoģe Inese Jansone, psihologs un pusaudžu psihoterapijas speciālists Nils Sakss-Konstantinovs, psihoterapeits Andris Veselovskis un daudzi citi.

Konferences programma: https://saite.lv/4ChZu    

Pasākumu atbalsta Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā.

Citi jaunumi

Seko mūsu aktualitātēm