2016.gada rudenī, Baltijas Asambleja kopā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes birojiem Latvijā, Igaunijā un Lietuvā organizēja video konkursu bērniem un jauniešiem, lai veicinātu jauniešu interesi par Baltijas un Ziemeļvalstu kaimiņattiecībām un sadarbību Ziemeļeiropā. Šeit variet iepazīties ar video konkursa rezultātiem:

Pirmā vieta un godalga 1000 eiro apmērā tiek piešķirta Naglim Jonasam Kazlauskim, Ignasam Kamarauskim un Domantam Kanclerim (Naglis Jonas Kazlauskas, Ignas Kamarauskas, Domantas Kancleris) no Lietuvas par video: "Misija Baltijas ceļš".

Divas otrās vietas un godalgas 500 eiro apmērā tiek piešķirtas divām komandām no Igaunijas:

Janno Jāgumetam un Maiki Lingam (Janno Jaagumets, Maiki Ling) par video: "Ko mūsu tautieši domā?"

Nelei Novekai, Ketrīnai Kasenurmei un Kelli Peetrimē (Nele Novek, Kettrin Kasenurme, Kelli Peetrimäe) par video: "Labestība glābj pasauli"

Trīs trešās vietas un naudas godalgas 200 eiro apmērā saņems:  

Artūrs Bartkevičs-Valdmanis un Lauris Svārups no Latvijas par video: "Labi kaimiņi";

Neringa Jagminaite un Rugile Vaiškūnaite (Neringa Jagminaitė, Rugilė Vaiškūnaitė) no Lietuvas par video: "Ziemeļeiropas kaimiņi: mēs esam no Ziemeļvalstu un Baltijas valstīm";

Kamile Diksaite, Grēta Chaškauskaite, Rimas Kamarauskas un Nauris Jasionis (Kamilė Diksaitė, Greta Chaškauskaitė, Rimas Kamarauskas, Nauris Jasionis) no Lietuvas par video: “Aizstāvēt! Glābt! Palīdzēt!”

Apsveicam!

Citi jaunumi

Seko mūsu aktualitātēm