Ziemeļvalstu vides telpiskās attīstības centrs Nordregio klajā laidis grāmatu “Green Visions: Greenspace Planning and Design for Nordic Cities” un 26. janvārī no plkst. 14:00 līdz 16:00 (pēc Latvijas laika) aicina uz grāmatas atvēršanas svētkiem tiešsaistē. Pasākuma laikā, grāmatas autori un Ziemeļvalstu reģionā atzīti ainavu arhitekti, reflektēs par publiskās ārtelpas zaļās zonas un dizaina nozīmi šodien, kā arī par ilgtspējīgiem nākotnes pilsētu risinājumiem Ziemeļvalstīs. Reģistrācija pasākumam https://www.lyyti.fi/reg/gvbook

Grāmatā tiek pētīti un novērtēti Ziemeļvalstu reģiona publiskās ārtelpas zaļās zonas vēsturiskie ceļi, mūsdienu attīstība un nākotnes perspektīvas plānošanā, projektēšanā un politikas veidošanā. Ainavu arhitekti, pilsētplānotāji, politikas veidotāji un aktīvi pilsoņi varēs gūt priekšstatu par pilsētu apstādījumu estētiku, funkcionalitāti un zaļās zonas nozīmi Dānijā, Somijā, Islandē, Norvēģijā un Zviedrijā. Šis apkopojums ir tapis pateicoties gadu desmitiem krātās praktiķu zināšanas. Grāmatas lasītāji šeit atradīs informāciju par padziļinātu pilsētas zaļās telpas izpēti, kas iedvesmo un rosina zinātkāri par pilsētu zaļo zonu nākotni.
Grāmatu izdevis Ziemeļvalstu reģionā vadošais starptautiskais grāmatu apgāds "Arvinius + Orfeus Publishing", kas specializējas tēlotājmākslas, arhitektūras un dizaina literatūras izdošanā.

Plašāka informācija par pasākumu https://www.nordregio.org/events/book/#

Citi jaunumi

Seko mūsu aktualitātēm