Nebaidies – zinām, ka iepazīšanās process ne vienmēr ir viegls un pirmā satikšanās var būt bikla un neziņas pilna, jo pastāv dažāda veida stereotipi – esmu par vecu, man nav pietiekošu zināšanu, tas ir dārgi, tas nav domāts man, tas man nebūs noderīgi...

Kliedēt šos stereotipus un sadūšoties pirmajam randiņam palīdzēs Baiba Sipeniece, kas 5.novembrī plkst. 16:00 kopā ar tiešsaistē esošajiem dalībniekiem piereģistrēsies bezmaksas tiešsaistes kursam par mākslīgo intelektu Elements of AI. Arī viņai tā būs pirmā reize!

Randiņa laikā varēsi iepazīties ar kursa pirmo sadaļu un uzsākt uzdevumu pildīšanu ar visiem pasākuma dalībniekiem kopā. Tā drošāk un jautrāk! Līdz ar Baibu kursu pirmo reizi uzsāks arī Rīgas mērs Mārtiņš Staķis, Cēsu mērs Jānis Rozenbergs, Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni Anna un Jānis un RTU MI students Mārtiņš.

Pieteikties dalībai pasākumā vari līdz šī gada 1. novembrim - https://ej.uz/tunv!

Elements of AI bezmaksas kurss latviešu valodā ir pieejams kopš maija un tam ir reģistrējušies gandrīz 5 000 Latvijas iedzīvotāju. Mērķis ir sasniegt 10 000 dalībnieku, kas ir 1% ekonomiski aktīvo iedzīvotāju, jo kursa apguvei nav nepieciešamas priekšzināšanas un to var paveikt ikviens!

Pasākuma laikā tiks izziņots arī konkurss, kas noteikti motivēs randiņu izvērst nopietnās attiecībās – no reģistrācijas un pirmās sadaļas pildīšanas līdz Helsinku universitātes sertifikāta iegūšanai.

Start(IT) ir oficiālais Elements of AI partneris Latvijā kopā ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU). Elements of AI autori ir tehnoloģiju uzņēmums Reaktor un Helsinku Universitāte. Kursu finansē Somijas valdība Somijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē 2019. gada ietvaros. Tulkojumu ES valodās nodrošina Eiropas Komisija.

Pasākumu finansiāli atbalsta Accenture Latvija, Somijas vēstniecība Latvijā un Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā.

Citi jaunumi

Seko mūsu aktualitātēm