25.janvārī no plkst. 11:00 līdz 13:00 Valsts administrācijas skola un Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā aicina uz informatīvu semināru, kurā būs iespēja gūt ieskatu par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Valsts administrācija” darbību, mērķiem un uzdevumiem, kā arī dzirdēt pieredzes piemērus.

Informatīvā semināra laikā Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā padomniece Daina Mežecka stāstīs par projekta pieteikumu sagatavošanu un projekta vērtēšanas kritērijiem. Ludmila Ivanova no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Andris Izinkēvičs no Rīgas domes, Sanda Zemīte no Ogres novada pašvaldības un Inga Rokpelne no Valmieras pilsētas pašvaldības dalīsies pieredzē par starptautisku pieredzes apmaiņas vizīšu un semināru plānošanu un īstenošanu, kā arī par to, kādus ieguvumus ikdienas darbā var sniegt pieredzes apmaiņa ar kolēģiem kaimiņvalstīs.

Informatīvajam semināram var pietiekties http://bit.ly/2DkEuCM               

Atgādinām, ka līdz 2018.gada 30.martam valsts pārvaldes un pašvaldību darbinieki var pieteikties Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmai „Valsts administrācija”. Programma atbalsta pieredzes apmaiņu veiksmīgu risinājumu aizgūšanai, sadarbības tīklu veidošanu, administratīvā darba metožu un likumdošanas harmonizēšanu un Baltijas jūras reģiona konkurētspējas pasaulē sekmēšanu. 2017.gadā Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma "Valsts administrācija" no Latvijas saņēma 26 pieteikumus, no kuriem 19 tika atbalstīti.

Citi jaunumi

Seko mūsu aktualitātēm