Kontakti
info@norden.lv +371 67 820 089
Adrese
Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā
Marijas iela 13/3 (Berga Bazārs),
Rīga, LV-1666
Atvērt kartē
Darba laiks
Darba dienās
900 - 1700
Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā
Rekvizīti
Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā
LV 996 (Ārlietu ministrija)
Reģ. nr. 90000168075
SWIFT: RIKOLV2X
IBAN: LV71RIKO0000080005494
Seko mums
Facebook
Twitter
Instagram
Vimeo

Darbinieki

Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā ir pateicīgs visiem sadarbības partneriem Latvijā un Ziemeļvalstīs, tai skaitā valdības pārstāvjiem, akadēmiskās vides, kultūras un NVO sektora pārstāvjiem, par produktīvu un radošu sadarbību, par pieredzes un ideju apmaiņu. Mēs vienmēr esam gatavi paplašināt sadarbības tīklus un izpētīt jaunas kopīgo interešu jomas saskaņā ar jauno Ziemeļvalstu vīziju, kas paredz līdz 2030. gadam izveidot pasaulē ilgtspējīgāko un integrētāko reģionu, pamatojoties pārejā uz zaļo dzīvesveidu, konkurētspējā un sociālajā ilgtspējā.
Stefan Eriksson
Stefan Eriksson
Direktors
SE, ENG, RU, BLR, LV
stefan.eriksson@norden.lv
+371 28 606 424
Maija Kāle
Maija Kāle
Padomniece / Ilgtspēja, Digitalizācija
LV, ENG, DE, RU
maija@norden.lv
+371 26 114 496
Daina Mežecka
Daina Mežecka
Padomniece / Sociālā labklājība, Pilsoniskā sabiedrība
LV, NO, ENG, RU
daina@norden.lv
+371 29 394 399
Ieva Hermansone
Ieva Hermansone
Padomniece / Kultūra, Mediju pratība
LV, ENG, NO, RU
ieva@norden.lv
+371 28 682 639
Marika Gintere
Marika Gintere
Biroja administratore
LV, SE, ENG, RU
marika@norden.lv
+371 28 680 228
Inga Puriņa
Inga Puriņa
Komunikācija
LV, NO, ENG, RU
inga@norden.lv
+371 26 651 841
Valentīna Kuzņecova
Valentīna Kuzņecova
Grāmatvede
LV, RU, ENG
valentina@norden.lv
+371 29 178 861
Noah Wilenius
Noah Wilenius
Praktikants
FI, SE, ENG
noah@norden.lv
+358 443 573 003

Biežāk uzdotie jautājumi

  • Ziemeļvalstis vai Skandināvija? Vai šie ir sinonīmi?
    Tie nav sinonīmi. Ziemeļvalstis jeb Ziemeļvalstu reģions aptver milzīgu teritoriju, kurā ietilpst Dānija, Islande, Norvēģija, Somija un Zviedrija, kā arī trīs pašpārvaldes teritorijas - Ālandu salas, Fēru salas un Grenlande. Turpretim Skandināvija ir tikai daļa no visa Ziemeļvalstu reģiona un ietver valstis, kas atrodas Skandināvijas pussalā: Dānija, Norvēģija un Zviedrija. Visas trīs saista sena kulturāla un lingvistiska radniecība. Daudzi dāņu, norvēģu un zviedru dialekti ir savstarpēji saprotami, un vairums skandināvu spēj saprasties, runājot katrs savā valodā.