Kas mēs esam

Šī mājaslapa pieder un to pārvalda Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā (reģistrācijas numurs 00000000996, juridiskā adrese Marijas iela 13/3, Rīga, Latvija), saukts par datu kontrolieri. Datu kontrolieris aizsargā un rūpējas par mājaslapas apmeklētāju privātumu un personas datu aizsardzību. Datu kontrolieris apņemas ievērot Jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību, kā arī ievērot piemērojamos personas datu aizsardzības likumus — Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR) un citus, ja tādi ir piemērojami datu apstrādei.

Kādus datus mēs varam ievākt

Mēs varam apkopot un uzglabāt šādus datus par Jums:
 • informāciju par Jūsu datoru (ierīces modeli, ekrāna izmēru, interneta pārlūkprogrammu);
 • Vietnes apmeklētājs vietnes laukā “Piesakies aktualitātēm” ieraksta un nosūta savu elektroniskā pasta adresi, lai saņemtu Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā jaunumus.
  Aktīvo darbību – nosūtīšanu — Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā uzskata par atļauju to izmantot Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā sabiedrisko attiecību veidošanas mērķim.

 • jebkuru citu informāciju, kuru Jūs vēlaties nosūtīt mums.

Kā mēs varam izmantot ievāktos datus

Mēs varam izmantot Jūsu personas datus, lai:
 • nodrošinātu Jūsu ierīcei, ekrāna izmēram un pārlūkprogrammai vispiemērotāko mājaslapas apskates un tehnisko risinājumu;
 • atcerētos Jūsu valodas izvēli;
 • atcerētos Jūsu sīkdatņu iestatījumu izvēli;
 • e-pasta adreses glabāšanas mērķis ir Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā paziņojumu, preses ziņu, ielūgumu uz sarīkojumiem, pateicību un citas ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā atbalstu saistītas informācijas nosūtīšana;
 • atbildētu uz Jūsu informācijas pieprasījumiem;
 • novērstu vai atklātu krāpniecību vai citus noziegumus;
 • nodrošinātu Jūsu datu drošību.

Sīkdatņu atruna

Mēs izmantojam īslaicīgās (sesiju) un ilgtermiņa (pastāvīgās) sīkdatnes. Sesiju sīkdatnes atļauj mums izsekot Jūsu darbībām viena apmeklējuma sesijas ietvaros, bet tās pēc apmeklējuma netiek saglabātas Jūsu iekārtā. Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu iekārtā starp sesijām. Mēs tās izmantojam, lai autentificētu Jūs un atcerētos Jūsu iestatījumus.

Lietojam arī trešās puses sīkdatnes, lai nodrošinātu drošu un ērtu mājaslapas darbību, kā arī iekšējās statistikas veidošanas vajadzībām, proti, lai uzzinātu vairāk par apmeklētāja darbībām mājaslapā un analizētu apmeklētāju mājaslapas lietošanas pieredzi.

Šīs sīkdatnes ir obligātas mājaslapas darbībai, taču tiek izmantotas arī neobligātas, kuru izmantošanai Jūs varat nepiekrist. Tādā gadījumā mājaslapā netiks ielādēts kods, kas izsauc šo neobligāto sīkdatņu darbību. Kā neobligātās sīkdatnes mēs izmantojam “Google Analytics” pakalpojumu, kas nosūta datus par lietotāja darbībām uz Google serveriem. Google privātuma atruna nepieļauj iesūtīt personu identificējošu informāciju, tādēļ aicinām piekrist šo neobligāto sīkdatņu izmantošanai. Lai iegūtu plašāku informāciju par “Google Analytics” sīkdatnēm, lūdzam skatīt šeit.

Jūsu datu izpaušana

Jūsu informācija netiks izpausta trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad mēs būsim saņēmusi skaidri izteiktu Jūsu piekrišanu, vai arī informācijas izpaušana tiks pieprasīta saskaņā ar likumu.

Jūsu datu labošana un atjaunināšana

Dati tiek glabāti tik ilgi, kamēr persona neziņo par vēlmi atteikties no Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā jaunumu saņemšanas. Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā pats arī var pieņemt lēmumu pārtraukt šo sabiedrisko attiecību aktivitāti. Atteikties no e-pastu saņemšanas var, atbildot uz jebkuru no sūtītajiem e-pastiem ar tekstu “Nesūtīt”.

Ja vēlaties pārskatīt, labot, atjaunināt vai kā citādi mainīt mums sniegto informāciju vai vēlaties aizliegt to pārvaldīt, lūdzam sazināties ar mums info@norden.lv

Jūsu datu drošība

Mēs cenšamies nodrošināt Jūsu personas datu aizsardzību, tāpēc šī mājaslapa ir aizsargāta ar atbilstošiem līdzekļiem, kas paredzēti tādas informācijas, kuru nevaram kontrolēt, aizsardzībai pret pazaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu vai izmainīšanu. Kaut arī mēs īstenojam drošības pasākumus, lai aizsargātu konfidenciālu informāciju un gādātu par atbilstošu drošību, mēs negarantējam, ka internetā pārraidītā informācija ir droša vai ka šādas pārraides neskars aizkavēšanās, traucējumi, pārtveršana vai kļūdas.

Saites uz citām mājaslapām

Lūdzam ņemt vērā, ka mūsu privātuma atruna neattiecas uz citām mājaslapām, uz kurām Jūs varat nokļūt caur mūsu mājaslapu.

Google reCAPTCHA v3

Šo lapu aizsargā reCAPTCHA un Google Privacy Policy un Terms of Service.

Izmaiņas

Šī privātuma atruna var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma atrunas versija ir publicēta šajā mājaslapā.