Starptautiskā konference "Ziemeļvalstu un Baltijas valstu enerģētikas perspektīvas - klimata pārmaiņas, enerģētikas drošība un enerģētikas risinājumu eksportspēja” notika Rīgā 2017.gada 19. aprīlī, bet nākamajā dienā, 20. aprīlī, B2B kontaktbirža kalpoja kā platforma, lai enerģētikas tirgū attīstītu un virzītu uzņēmējdarbību Baltijas un Centrālāzijas valstīs.

Konferences mērķis - nostiprināt kopīgu redzējumu jautājumos par Baltijas un Ziemeļvalstu energoapgādes drošību, kiberdrošību, tirgus pārvaldību, kā arī labāk izprast to, kā enerģiju, kas iegūta no atjaunojamiem energoresursiem, ietekmēs klimata pārmaiņu regulējuma ietvars. Konferences laikā tika iezīmēts attīstības redzējums enerģētikas sadarbības jomā starp Baltijas un Ziemeļvalstu reģioniem, kā arī enerģijas eksportspējas risinājumi Centrālāzijas reģionā. Savukārt B2B kontaktbirža bija kā platforma, lai attīstītu un veidotu uzņēmējdarbības kontaktus Baltijas valstīs un Centrālāzijas valstīs.

Starptautisko konferenci "Ziemeļvalstu un Baltijas valstu enerģētikas perspektīvas - klimata pārmaiņas, enerģētikas drošība un enerģētikas risinājumu eksportspēja” organizēja Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā sadarbībā ar Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas vēstniecībām Latvijā.

Prezentācijas un video no konferences