Seminārs "Jaunieši un garīgās veselības veicināšana. Ieskats Latvijas un Islandes pieredzē"

13. maijā plkst 9:30 aicinām uz semināru “Jaunieši un garīgās veselības veicināšana. Ieskats Latvijas un Islandes pieredzē”,  kas notiks Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā telpās, Rīgā, Marijas ielā 13/3 (Berga Bazārs). Semināru organizē Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā sadarbībā ar Pusaudžu resursu centru.

Seminārā vēlamies sniegt ieskatu, dalīties pieredzē un kopīgi pārdomāt šādus jautājumus: Pusaudži un jaunieši un – garīgā (ne)veselība. Kas var palīdzēt? Sabiedrībā balstīti atbalsta pakalpojumi. Jauniešu pašu redzējums. Individualizētas pieejas nozīmība. Jauniešu līdziesaiste pakalpojumu un politisko vadlīniju izstrādē, kas skar viņu dzīvi. Pierādījumos balstītu intervenču izstrāde. Pētniecības loma un sadarbība. Stigmatizācija - kā to novērst?

Seminārā uzstāsies Daina Mežecka, Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā padomniece, Nils S. Konstantinovs, Pusaudžu resursu centra vadītājs, Magnuss Fridriks Gudrunarsons (Magnús Friðrik Guðrúnarson), 'expert by experience' un jauniešu garīgās veselības veicināšanas līdzstrādnieks no Islandes, Kristīne Lasmane, Labklājības ministrijas Sociālo pakalpojumu departamenta vecākā eksperte. Semināra noslēgumā diskusija ar runātājiem un auditoriju un kontaktu dibināšana pie kafijas un uzkodām.

Pasākums tiks filmēts informācijas un labo prakšu izplatīšanas nolūkos.

Darba valodas - angļu un latviešu.

Savu dalību seminārā pieteikt uz e-pastu daina@norden.lv

Semināra programma